Serwis tel. 091 486 51 30
e-mail: serwis@lopinski.com.pl
Zapraszamy
od poniedziałku do piątku w godzinach 7-21 i soboty w godzinach 8-15.
Kierownik działu:
Andrzej Kołsut tel. 91 486 51 31
e-mail: akolsut@lopinski.com.pl
Asystentka kierownika serwisu:
Katarzyna Matuszczak tel. 91 486 51 38
e-mail: kmatuszczak@lopinski.com.pl
Recepcja serwisu 7-19
Gabriela Niżyńska tel. 91 486 51 03
e-mail: gnizynska@lopinski.com.pl
Doradcy:
Maciej Caboń tel. 91 486 51 30
e-mail: mcabon@lopinski.com.pl
Mirosław Diug tel. 91 486 51 30
e-mail: mdiug@lopinski.com.pl
Zbigniew Kalinowski tel. 91 486 51 30
e-mail: zkalinowski@lopinski.com.pl
Michał Czajka tel. 91 486 51 30
e-mail: mczajka@lopinski.com.pl
Specjalista ds. gwarancji 9-17
Wiesław Witczak tel. 91 486 51 35
e-mail: wwitczak@lopinski.com.pl
Doradca napraw blacharsko - lakierniczych 8-16
Sławomir Bochnak tel. 91 486 51 32
GSM 602 599 890
e-mail: sbochnak@lopinski.com.pl
© Volkswagen 2014  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce